Toshiba MQ02ABF050H 2.5" 500 GB SSHD
Použitý pevný disk SSHD Toshiba MQ02ABF050H 2.5" 500 GB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Toshiba MQ02ABF050H je 2,5″ hybridní SSHD disk s kapacitou 500 GB, který kombinuje klasický pevný disk (5400 RPM) s 8 GB NAND flash cache pro zrychlení často používaných dat. Má SATA III (6 Gb/s) rozhraní, 64 MB DRAM cache a používá Advanced Format 4K sektory (512e). Díky kombinaci HDD a flash paměti nabízí vyšší výkon než běžné 5400 RPM disky při zachování nízké spotřeby a velké kapacity.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.092 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" SSHD |
| HDD - capacity: | 500 GB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | Toshiba |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Toshiba |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.7 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 115 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 3.3 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | SSHD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
