Seagate Momentus ST9250410AS 2.5" 250 GB
Použitý pevný disk Seagate Momentus ST9250410AS 2.5" 250 GB SATA / 16 MB cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate Momentus ST9250410AS je notebookový pevný disk formátu 2,5" ze série Momentus 7200.4 s kapacitou 250 GB. Využívá rozhraní SATA II (3 Gb/s), pracuje rychlostí 7200 ot/min a má 16 MB cache. Díky vyšším otáčkám nabízí lepší výkon než běžné notebookové disky s 5400 ot/min. Podporuje technologie NCQ, SMART a pokročilou správu napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.102 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 250 GB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Seagate Momentus |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate Momentus |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.95 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 16 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512 B |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 105 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 1.7 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
