Seagate Momentus ST9120817AS 2.5" 120 GB
Použitý pevný disk Seagate Momentus ST9120817AS 2.5" 120 GB SATA / 8MB cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate ST9120817AS je 2,5″ interní notebookový HDD s kapacitou 120 GB, otáčkami 5400 RPM, 8 MB cache a rozhraním SATA II (3 Gb/s). Používá magnetický záznam PMR a nabízí standardní výkon pro starší notebooky, malé PC nebo externí úložiště. Má klasické 512 B sektory a podporu NCQ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.102 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 120 GB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | Seagate Momentus |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate Momentus |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.95 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 8 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512n |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 62 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 2.2 W |
| HDD – MTBF: | 500 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
