Procesor Intel Core i7-4810MQ SR1PV
Použitý procesor Intel Core i7-4810MQ. Plně funkční, otestovaný díl pro stolní počítače.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Procesor Intel Core i7-4810MQ je ideální volbou pro obnovu nebo rozšíření vašeho počítače. Jedná se o použitý, plně funkční díl, který byl důkladně otestován.
- Výrobce: Intel
- Model: Core i7-4810MQ
- Stav: použitý, otestovaný
- Vhodný pro: kompatibilní základní desky dle typu patice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Procesory pro PC |
|---|---|
| EAN: | 8596701117595 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | procesor |
| CPU - série: | Core i7 |
| CPU - generace: | 4 gen. |
| CPU - typ patice procesoru: | FCPGA 946 |
| CPU - počet jader: | 4 |
| CPU - základní takt procesoru: | 2.80 GHz |
| CPU - chlazení v balení: | bez |
| CPU - model: | i7-4810MQ |
| Balení: | 1 ks |
| CPU - počet vláken: | 8 |
| CPU - max. turbo frekvence: | 3.80 GHz |
| CPU – cache: | 6 MB |
| CPU – TDP: | 47 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
