NVIDIA GeForce GT 210 grafická karta NEAG2100HD06-1193H
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 210, model NEAG2100HD06-1193H.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Grafická karta Palit NVIDIA GeForce GT 210 (MPN NEAG2100HD06-1193H) s 1 GB DDR3 paměti. Nabízí rozhraní PCI-E a výstupy DVI, VGA a HDMI pro připojení různých monitorů.
Parametry:
- Model / MPN: NEAG2100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty pro notebooky a PC |
|---|---|
| EAN: | 8596701117892 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | grafická karta pro PC |
| Model: | GeForce GT210 |
| GK - doporučený výkon zdroje: | 300 W |
| GK - druh paměti: | GDDR3 |
| GK - hloubka: | 145 mm |
| GK - model: | GeForce GT210 |
| GK - paměť: | 1 GB |
| GK - paměťová sběrnice: | 64-bit |
| GK - řada: | GeForce - ostatní |
| GK - rozhraní slotu karty: | PCI Express |
| GK - šířka: | 1 slot |
| GK - výška: | Low-profile |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
