Intel Core i7-3540M procesor SR0X6
Otestovaná funkční součástka – procesor pro notebook od výrobce Intel.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Intel Core i7-3540M procesor SR0X6
Typ součástky: procesor pro notebook
Model: Intel Core i7-3540M
Výrobce: Intel
Stav: Použité - funkční
Tato otestovaná součástka pochází z demontovaného používaného zařízení a je plně funkční. Může nést známky používání, oděrky, odřeniny či jiné vady. Fotografie zobrazuje skutečný stav nabízeného dílu, díky čemuž přesně víte, co obdržíte.
Kompatibilita závisí na konkrétním zařízení.
Všechny součástky expedujeme pečlivě zabalené a otestované z našeho skladu v Praze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Procesory pro notebooky |
|---|---|
| EAN: | 8596701128027 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | procesor pro notebook |
| CPU - série: | Core i7 |
| CPU - generace: | 3 gen. |
| CPU - typ patice procesoru: | FCPGA 988 |
| CPU - počet jader: | 2 |
| CPU - základní takt procesoru: | 3.00 GHz |
| CPU - chlazení v balení: | bez |
| CPU - model: | 3540M |
| Balení: | 1 ks |
| CPU - počet vláken: | 4 |
| CPU - max. turbo frekvence: | 3.70 GHz |
| CPU – cache: | 4 MB |
| CPU – TDP: | 35 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
