Western Digital WD Red WD20EFRX 3.5" 2 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Red WD20EFRX 3.5" 2 TB SATA / 64MB Cashe. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
5,0
1 hodnocení
Western Digital WD Red WD20EFRX 2TB NAS Hard Drive je 3,5" interní pevný disk s kapacitou 2 TB, navržený speciálně pro NAS úložiště a nepřetržitý provoz 24/7. Nabízí SATA III (6 Gb/s) rozhraní, 64 MB cache a technologii IntelliPower (~5400 RPM), která zajišťuje spolehlivý provoz, nízkou spotřebu energie a stabilní výkon při ukládání a sdílení dat v domácích nebo malých firemních NAS systémech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 2 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | WD Red |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Red |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 147 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 4.1 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
