Western Digital WD Green WD20NPVT 2.5" 2 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Green WD20NPVT 2.5" 2 TB SATA / 8MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
5,0
1 hodnocení
Western Digital WD20NPVT je 2,5″ interní pevný disk s kapacitou 2 TB z řady WD Green, určený pro nízkou spotřebu a tichý chod (technologie IntelliPower). Má SATA II rozhraní, 8 MB cache, reálný sustained přenos přibližně 135 MB/s a používá Advanced Format (4 KB fyzické sektory / 512e) pro vyšší efektivitu záznamu. Disk je vhodný pro úložiště velkých dat, externí boxy či servery s menšími nároky na výkon, ale kladoucí důraz na nižší spotřebu a nižší hluk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 2 TB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | WD Green |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Green |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 1.5 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 8 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 135 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 1.7 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
