Western Digital WD Caviar Green WD20EARX 3.5" 2 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Caviar Green WD20EARX 3.5" 2 TB SATA / 64MB Cashe. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Western Digital WD Caviar Green WD20EARX 2TB je 3,5" interní pevný disk s kapacitou 2 TB, určený pro tiché a energeticky úsporné desktopové použití a ukládání velkého množství dat. Nabízí SATA III (6 Gb/s) rozhraní, 64 MB cache a technologii IntelliPower (cca 5400 RPM), která zajišťuje nízkou spotřebu energie, nižší hlučnost a dostatečný výkon pro běžnou práci a archivaci souborů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 2 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | WD Caviar Green |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Caviar Green |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 130 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 5.3 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
