Western Digital WD Caviar Green WD10EADS 3,5" 1 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Caviar Green WD10EADS 3,5" 1 TB SATA / 32MB Cashe. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Western Digital WD Caviar Green WD10EADS 1TB je 3,5" interní pevný disk s kapacitou 1 TB, navržený pro úsporné a tiché desktopové použití. Disk nabízí SATA II (3 Gb/s) rozhraní, 32 MB cache a variabilní rychlost otáček (IntelliPower, cca 5400–7200 RPM), díky čemuž kombinuje nízkou spotřebu energie s dostatečným výkonem pro běžné počítačové úlohy a archivaci dat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.465 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | WD Caviar Green |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Caviar Green |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 32 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 100 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 5 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
