Western Digital WD Caviar Black WD1001FALS 3,5" 1 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Caviar Black WD1001FALS 3,5" 1 TB SATA / 32MB Cashe. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Western Digital WD Caviar Black WD1001FALS 1TB je 3,5" interní pevný disk s kapacitou 1 TB, navržený pro výkonné desktopové počítače a náročné aplikace. Disk nabízí SATA II (3 Gb/s) rozhraní, 32 MB cache a rychlost otáček 7200 RPM, poskytující vysoký výkon pro hry, multimédia a profesionální aplikace, kde je vyžadována rychlost a spolehlivost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | WD Caviar Black |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Caviar Black |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 32 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 125 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 9 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
