Western Digital Enterprise-class WD1003FBYZ 3.5" 1 TB
Použitý pevný disk Western Digital Enterprise-class WD1003FBYZ 3.5" 1 TB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Western Digital WD1003FBYZ je enterprise pevný disk z řady WD RE, určený pro servery, datacentra a RAID pole. Nabízí kapacitu 1 TB, rychlost 7200 RPM, 64 MB cache a moderní rozhraní SATA III (6 Gb/s). Disk používá technologii CMR, která poskytuje stabilní výkon a spolehlivost při dlouhodobé zátěži. Je navržen pro nepřetržitý 24/7 provoz, s MTBF kolem 1.2 milionu hodin a technologiemi pro kompenzaci vibrací a zvýšenou integritu dat v RAID systémech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | WD Enterprise-class |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Enterprise-class |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.6 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512n |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 128 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 8.6 W |
| HDD – MTBF: | 1 200 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
