Western Digital WD Red WD10EFRX 3,5" SATA 1 TB
Použitý pevný disk Western Digital WD Red - 3,5" 1 TB - WD10EFRX SATA / 64MB Cashe. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Western Digital WD Red 1TB WD10EFRX je interní pevný disk formátu 3,5", určený především pro NAS úložiště a nepřetržitý provoz 24/7. Nabízí kapacitu 1 TB, rozhraní SATA III (6 Gb/s) a vyrovnávací paměť 64 MB. Disk pracuje s rychlostí přibližně 5400 ot./min., což zajišťuje nízkou hlučnost, nižší spotřebu energie a spolehlivý provoz při ukládání a sdílení dat. Je vhodný pro domácí servery, zálohování souborů, multimediální knihovny nebo malé firemní NAS systémy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | WD Red |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Red |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 150 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 3.7 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
