Toshiba MQ02ABD100H 2.5" 1 TB SSHD
Použitý pevný disk SSHD Toshiba MQ02ABD100H 2.5" 1 TB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Toshiba MQ02ABD100H je 2,5″ hybridní SSHD disk s kapacitou 1 TB kombinující klasický plotnový pevný disk (5400 RPM) a 8 GB NAND flash cache pro zrychlení čtení a zápisu dat, která se často používají. Má SATA III (6 Gb/s) rozhraní, 64 MB cache, PMR záznam a používá Advanced Format 512e. Je vhodný pro notebooky, malé PC a systémy, kde je žádoucí rychlejší odezva než u běžného HDD, ale chcete vysokou kapacitu za nižší cenu než u SSD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.117 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" SSHD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | Toshiba |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Toshiba |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.95 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 125 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 3.3 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | SSHD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
