Toshiba MQ01ABD100 2.5" 1 TB
Použitý pevný disk Toshiba MQ01ABD100 2.5" 1 TB SATA / 8MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Toshiba MQ01ABD100 je 2.5″ interní 1 TB notebookový HDD s rozhraním SATA II/III (6 Gb/s), 8 MB cache a 5400 RPM otáčkami. Používá Advanced Format 4K (512e) a podporuje NCQ pro efektivnější práci s daty. Disk nabízí solidní úložnou kapacitu, nízkou spotřebu a spolehlivost pro běžné notebooky, externí boxy nebo jako sekundární úložiště.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | Toshiba |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Toshiba |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.95 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 8 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512 B |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 110 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 1.5 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
