Seagate SV35 ST1000VX000 3.5" 1 TB
Použitý pevný disk Seagate SV35 ST1000VX000 3.5" 1 TB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate SV35 ST1000VX000 je pevný disk navržený pro video dohledové systémy (CCTV / DVR / NVR). Disk má kapacitu 1 TB, rychlost 7200 RPM a rozhraní SATA III 6 Gb/s. Používá technologii CMR/PMR, která poskytuje stabilní a konzistentní zápis při nepřetržitém ukládání videa.
Disk je optimalizovaný pro 24/7 provoz, zvládne nepřetržitý zápis z až 32 kamer a je navržen pro použití v dohledových rekordérech a bezpečnostních systémech. Má nižší spotřebu a firmware optimalizovaný pro sekvenční zápis videa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Seagate SV35 |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate SV35 |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 1.99 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 156 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 5.9 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
