Seagate ST1000LM014 2.5" 1 TB SSHD
Použitý pevný disk SSHD Seagate ST1000LM014 2.5" 1 TB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate ST1000LM014 je 2,5″ hybridní SSHD disk (SSHD) s kapacitou 1 TB, kombinující klasické plotnové úložiště a 8 GB flash paměti pro zrychlení často používaných dat. Má SATA III 6 Gb/s rozhraní, 64 MB cache a 5400 RPM, což zajišťuje nižší spotřebu a tichý chod, ale stále solidní přenosové rychlosti pro notebooky či externí boxy. Vzhledem k hybridní technologii je boot systému a načítání aplikací často rychlejší než u běžných HDD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" SSHD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 5400 rpm |
| HDD - series: | Seagate |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.95 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 150 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 3 W |
| HDD – MTBF: | 600 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | SSHD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
