Seagate ST1000DX001 3.5" 1 TB SSHD
Použitý pevný disk SSHD Seagate ST1000DX001 3.5" 1 TB SATA / 64MB Cashe + 8 GB MLC NAND flash. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate ST1000DX001 1TB Desktop SSHD je 3,5" hybridní pevný disk (SSHD), který kombinuje klasický HDD s malou integrovanou SSD pamětí. Nabízí 1 TB kapacitu, 7200 RPM, SATA III (6 Gb/s) rozhraní, 64 MB cache a 8 GB MLC NAND flash, která automaticky ukládá často používaná data pro rychlejší start systému a aplikací. Je určen především pro desktopové počítače, hry a běžnou práci, kde nabízí kompromis mezi kapacitou HDD a rychlostí SSD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" SSHD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate ST1000DX001 |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 1.99 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 190 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 5.9 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | SSHD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
