Seagate Barracuda ST1000LM049 2.5" 1 TB
Použitý pevný disk Seagate Barracuda ST1000LM049 2.5" 1 TB SATA / 128MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate BarraCuda ST1000LM049 je 2,5″ pevný disk s kapacitou 1 TB, který používá 7200 RPM, 128 MB cache a rozhraní SATA III (6 Gb/s). Disk využívá SMR technologii záznamu a Advanced Format 4K sektory (512e). Díky vyšším otáčkám dosahuje sekvenční rychlosti až 160 MB/s, což z něj dělá jeden z rychlejších notebookových HDD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Seagate BarraCuda |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate Barracuda |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 0.7 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 128 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 160 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 1.9 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
