Hitachi HDS723015BLA642 3.5" 1.5 TB
Použitý pevný disk Hitachi HDS723015BLA642 3.5" 1.5 TB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Hitachi HDS723015BLA642 je 3.5" pevný disk z výkonné desktopové řady Deskstar 7K3000 s kapacitou 1.5 TB, rychlostí 7200 RPM a 64 MB cache. Používá rozhraní SATA III (6 Gb/s) a technologii CMR/PMR, která poskytuje stabilní výkon pro běžné pracovní stanice, domácí servery nebo multimediální úložiště.
Disk byl navržen pro vysoký výkon a relativně nízkou spotřebu energie díky technologii HiVERT. Je vhodný pro desktop PC, pracovní stanice, lehké NAS a datová úložiště.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1.5 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Hitachi |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Hitachi |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512n |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 135 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 8 W |
| HDD – MTBF: | 1 000 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
