Western Digital 300 GB 2,5" SATA HDD WD3000HLHX
Použitý 2,5" HDD Western Digital 300 GB, otestovaný a plně funkční. Spolehlivé úložiště pro rozšíření kapacity počítače za dostupnou cenu.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Typ součástky: 2,5" HDD
Model: WD3000HLHX
Výrobce: Western Digital
Stav: Použité - funkční
Tato otestovaná součástka pochází z demontovaného zařízení a je plně funkční. Fotografie zobrazuje skutečný stav nabízeného dílu, díky čemuž přesně víte, co obdržíte.
Kompatibilita závisí na konkrétním zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HDD 2.5" |
|---|---|
| EAN: | 8596701009272 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | 2,5" HDD |
| HDD - kapacita: | 3 TB |
| HDD - otáčky: | 5 400 ot./min |
| Balení: | 1 ks |
| HDD - formát disku: | 2,5" |
| HDD – model: | WD3000HLHX |
| HDD – rozhraní: | SATA 6 Gb/s |
| HDD – řada: | VelociRaptor |
| HDD – výška disku: | --- |
| HDD – vyrovnávací paměť: | 32 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512n |
| HDD – typ disku: | HDD |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | --- |
| HDD – spotřeba energie: | --- |
| HDD – MTBF: | --- |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
