Seagate Constellation ST4000NM0043 SAS 3.5" 4 TB
Použitý pevný disk Seagate Constellation ST4000NM0043 SAS 3.5" 4 TB, SAS / 128 MB cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Seagate Constellation ST4000NM0043 je enterprise pevný disk s kapacitou 4 TB určený pro servery a datová centra. Používá rozhraní SAS-3 s rychlostí 12 Gb/s, pracuje rychlostí 7200 ot/min a má 128 MB cache. Disk je navržen pro nepřetržitý provoz 24/7 a nabízí vysokou spolehlivost s MTBF přibližně 1,4 milionu hodin.
Upozornění: Tento disk používá SAS konektor, který není kompatibilní s běžnými SATA porty v desktopových počítačích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD SAS |
| HDD - capacity: | 4 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Seagate Constellation |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate Constellation |
| Určeno pro: | Server |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 128 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e / 4Kn |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 190 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 9 W |
| HDD – MTBF: | 1 400 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD SAS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
