Seagate Barracuda ST31000640SS SAS 3.5" 1 TB
Použitý pevný disk Seagate Barracuda ST31000640SS SAS 3.5" 1 TB SAS / 16MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Disk Seagate Barracuda ST31000640SS je enterprise pevný disk s kapacitou 1 TB určený pro servery a datová centra. Používá rozhraní SAS s rychlostí 3 Gb/s, pracuje rychlostí 7200 otáček za minutu a obsahuje 16 MB cache. Disk je navržen pro nepřetržitý provoz 24/7 a nabízí vysokou spolehlivost s MTBF přibližně 1.2 milionu hodin.
Upozornění: Tento disk používá SAS konektor, který není kompatibilní s běžnými SATA porty v desktopových počítačích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD SAS |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Seagate BarraCuda |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Seagate Barracuda |
| Určeno pro: | Server |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 16 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 116 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 13 W |
| HDD – MTBF: | 1 200 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD SAS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
