Nvidia Quadro NVS 310 512 MB DDR3 PCIe grafická karta
Otestovaná součástka – grafická karta pro PC od výrobce NVIDIA. Stav: použité, funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Typ součástky: grafická karta pro PC
Model: Quadro NVS 310
Výrobce: NVIDIA
Stav: použité, funkční
Tato otestovaná součástka pochází z demontovaného zařízení a je plně funkční. Fotografie zobrazuje skutečný stav nabízeného dílu, díky čemuž přesně víte, co obdržíte.
Kompatibilita závisí na konkrétním zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty pro PC |
|---|---|
| EAN: | 8596701122360 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | grafická karta pro PC |
| GK - doporučený výkon zdroje: | 250 W |
| GK - druh paměti: | DDR3 |
| GK - hloubka: | 156 mm |
| GK - model: | Quadro NVS310 |
| GK - paměť: | 512 MB |
| GK - paměťová sběrnice: | 64-bit |
| GK - řada: | Quadro |
| GK - rozhraní slotu karty: | PCI Express |
| GK - šířka: | 1 slot |
| GK - výška: | 68 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
