HP napájecí zdroj D11-300P1A
Otestovaný napájecí zdroj D11-300P1A od výrobce HP. Stav: použité, funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Typ součástky: napájecí zdroj
Model: D11-300P1A
Výrobce: HP
Stav: Použité - funkční
Tato otestovaná součástka pochází z demontovaného zařízení a je plně funkční. Fotografie zobrazuje skutečný stav nabízeného dílu, díky čemuž přesně víte, co obdržíte.
Kompatibilita závisí na konkrétním zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| EAN: | 8596701121202 |
| Stav zboží: | Použité - funkční |
| Určeno pro: | HP |
| Typ součástky: | napájecí zdroj |
| Model: | D11-300P1A |
| NZ - výkon napájecího zdroje: | 300 W |
| NZ - model: | D11-300P1A |
| NZ - standard: | ATX |
| Balení: | 1 ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
