Hitachi Deskstar HDS721010KLA330 3.5" 1 TB
Použitý pevný disk Hitachi Deskstar HDS721010KLA330 3.5" 1 TB SATA / 32MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
Hitachi Deskstar HDS721010KLA330 je 3.5" pevný disk z desktopové řady Deskstar 7K1000 s kapacitou 1 TB a rychlostí 7200 RPM. Používá rozhraní SATA II (3 Gb/s) a 32 MB cache. Disk využívá technologii CMR/PMR, která poskytuje stabilní výkon pro běžné desktopové aplikace.
Ve srovnání s enterprise modely Ultrastar nebo WD RE má nižší MTBF a není optimalizován pro velké RAID systémy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 3,5" HDD |
| HDD - capacity: | 1 TB |
| HDD - format: | 3,5" |
| HDD - RPM: | 7200 rpm |
| HDD - series: | Hitachi DESKSTAR |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | Hitachi Deskstar |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 2.61 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 32 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512 B |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | CMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 134 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 10.8 W |
| HDD – MTBF: | 300 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
