AMD Radeon HD 6670 1GB GDDR5 PCIe x16 grafická karta
Neotestovaná součástka – grafická karta pro PC od výrobce AMD.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
AMD Radeon HD 6670 1GB GDDR5 PCIe x16 grafická karta
Typ součástky: grafická karta pro PC
Model: Radeon HD 6670
Výrobce: AMD
Stav: Použité - netestováno
Tato neotestovaná součástka pochází z demontovaného používaného zařízení. Je určena pro opravu či jako zdroj náhradních dílů. Fotografie zobrazuje skutečný stav nabízeného dílu, díky čemuž přesně víte, co obdržíte. Tato součástka je prodávána jak leží, bez záruky a možnosti vrácení.
Kompatibilita závisí na konkrétním zařízení.
Všechny součástky expedujeme pečlivě zabalené z našeho skladu v Praze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty pro PC |
|---|---|
| EAN: | 8596701112613 |
| Stav zboží: | Použité - netestováno |
| Určeno pro: | univerzální |
| Typ součástky: | grafická karta pro PC |
| GK - doporučený výkon zdroje: | 250 W |
| GK - druh paměti: | GDDR3 |
| GK - hloubka: | 168 mm |
| GK - model: | Radeon HD6670 |
| GK - paměť: | 1 GB |
| GK - paměťová sběrnice: | 128-bit |
| GK - řada: | Radeon - serie HD |
| GK - rozhraní slotu karty: | PCI Express |
| GK - šířka: | 1 slot |
| GK - výška: | 110 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
