Western Digital WD Velociraptor WD5000BHTZ 2.5" 500 GB
Použitý pevný disk Western Digital WD Velociraptor WD5000BHTZ 2.5" 500 GB SATA / 64MB Cache. Otestovaný a plně funkční.

Expedujeme do celé EU
Zajistíme dopravu objednaného zboží na jakékoliv místo po EU.

Možnost vrácení
Během 14 dní od zakoupení máte možnost nepoškozené zboží vrátit.

Vše máme skladem
Veškerý nabízený sortiment máme fyzicky skladem.

Výdejní místo
Nejsme pouze e-shop. Máme vlastní výdejní místo přímo v Praze.
WD VelociRaptor WD5000BHTZ je výkonný 2,5″ pevný disk s otáčkami 10 000 RPM, určený pro pracovní stanice a servery. Nabízí 64 MB cache, rozhraní SATA III (6 Gb/s) a reálnou přenosovou rychlost kolem 145 MB/s. Disk používá Advanced Format (4K sektory s 512e) a je často dodáván v 3.5″ IcePack chladiči pro lepší chlazení a kompatibilitu s desktopovými pozicemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložiště a disky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Product condition: | Used - fully functional |
| ? Part type: | 2,5" HDD |
| HDD - capacity: | 500 GB |
| HDD - format: | 2,5" |
| HDD - RPM: | 10000 rpm |
| HDD - series: | WD Velociraptor |
| Stav zboží: | Použité - plně funkční |
| Model: | WD Velociraptor |
| Určeno pro: | Univerzální |
| Balení: | 1 ks |
| HDD – výška: | 1.5 cm |
| HDD - vyrovnávací paměť: | 64 MB |
| HDD – formát sektoru: | 512e |
| HDD – typ disku: | plotnový disk |
| HDD – technologie zápisu: | PMR |
| HDD – maximální přenosová rychlost: | 145 MB/s |
| HDD – spotřeba energie: | 5.1 W |
| HDD – MTBF: | 1 400 000 |
| HDD - typ: | interní |
| HDD - podporované typy: | HDD |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
